• Duomenų bazės prijungimas – viena iš dažnų svetainės problemų gali būti neteisingai sujungta duomenų bazė. Tokiu atveju bandydami pasiekti svetainę ekrane matysite klaidą.

  • Temos keitimas – keičiant svetainės stilių gali prireikti pakeisti ir WordPress temą. Dažnai keičiant temą reikia pertvarkyti ne tik svetainės bendrąjį stilių, bet ir pavienius svetainės puslapius ar kitas funkcijas.

  • Įskiepių nesuderinamumas – diegti įskiepius į svetainę gali atrodyti itin paprasta ir lengva, tačiau neretu atveju jų įdiegiama daugiau nei praktiškai reikia. Kuo daugiau įskiepių yra svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras įskiepių nesuderinamumas. Kai įskiepiai tarpusavyje nėra suderinami gali sutrikti jų arba visos svetainės veikimas.

  • Netvarkingas mobilios versijos atvaizdavimas – nepaisant to, kad dabartinės WordPress temos būna pritaikytos tiek stacionariems kompiuteriams, tiek mobiliems įrenginiams, vis tiek gali pasitaikyti, jog svetainė atvaizduojama netvarkingai mobiliame įrenginyje.

  • Svetainės nulaužimas (angl. hacked) – dėl WordPress populiarumo, šios svetainės tampa itin patrauklios išnaudoti blogiems tikslams, ko pasekoje į ją būna įsilaužiama. Įsilaužus yra daug atvejų kas gali būti padaryta – pradedant nuorodų į kitas svetaines įkėlimu, baigiant papildomų svetainių sukūrimu siekiant išgauti bankinius duomenis.

Tai tik keletas vienų iš populiariausių galimų problemų, kurios gali atsitikti Jūsų svetainėje. Kiekviena svetainė yra skirtinga su skirtingomis temomis ir naudojamais įskiepiais, tad iškilus kažkokiai problemai reikia individualiai įvertinti kas galėtų būti negerai.

Reikia pagalbos ar tiesiog konsultacijos?