WordPress paslaugos gali būti labai įvairios, tad, jei šiame sąraše nerasite Jums reikalingos paslaugos susisiekite Jums patogiu būdu.

jeigu susidūrėte su problemomis, galiu padėti instaliuojant WordPress ir temos šabloną į Jūsų pasirinktą serverį.

kartais įprastinis informacijos įkėlimas į svetainę gali būti sudėtingas, tad Jums pageidaujant galiu administruoti Jūsų svetainę.

siekiant palaikyti svetainės funkcionalumą ir saugumą turite profilaktiškai atnaujinti svetainės WordPress, temą ir įskiepius. Tai reikėtų daryti atsargiai, nes pačios naujausios versijos gali turėtų nesuderinamumų arba atnaujinus gali atsirasti „nukrypimų“ nuo pirminės svetainės išvaizdos. Jeigu norite, šiuos atnaujinimus galiu atlikti aš.

norint turėti užrašą „SAUGU“ šalia svetainės adreso (vietoje http pakeisti į httpS), turite ne tik užsisakyti SSL sertifikatą, bet ir jį įsidiegti svetainėje. Jeigu to daryti patys nenorite, tai už Jus galiu padaryti aš.

nuo 2018-05-25 Europos sąjungoje įsigaliojo Bendrasis Duomenų Apsaugos Reglamentas (BDAR). Vienas iš reikalavimų BDAR, kad svetainėje būtų pranešama apie slapukų rinkimą bei esamą privatumo politiką. Kiekviena svetainė skirtinga, tad ir BDAR reikalavimai skiriasi. Dažniausiai šiuo klausimu kartu dirba ir teisininkai, ir svetainių kūrėjai.

nepaisant to, kad dabartinės WordPress temos būna pritaikytos tiek stacionariems kompiuteriams, tiek mobiliems įrenginiams, vis tiek gali pasitaikyti, jog svetainė atvaizduojama netvarkingai mobiliame įrenginyje.

padedu atstatyti nulaužtų (angl. hacked) WordPress tinklapių funkcionalumą bei išvalyti nepageidaujamus failus ir kodą.

Svetainės tvarkymo kaina gali būti labai įvairi. Viskas priklauso nuo to, kokios problemos kamuoja Jūsų internetinę svetainę.

Reikia pagalbos ar tiesiog konsultacijos?